Loading...

Kontakt

Będzie nam miło odpowiedzieć na twoje pytania.

Informacje o firmie

GEYSYSTEM3D Nowy lepszy wymiar.

GEOSYSTEM3D Sp. z o.o.
ul. Libowiec 55
44-336 Jastrzębie-Zdrój
NIP PL 633 223 75 34
REGON 368713947
KRS 0000701849
telefon +48 600 139 258
mail mail@geosystem3d.pl
web www.geosystem3d.pl

Poznaj nasz zespół

Jesteśmy twórczymi profesjonalistami.
Team Member

Cześć!

Od początku mojej kariery pracuję w branży 3D. To pasja, która zainspirowała mnie do stworzenia kreatywnego zespołu 3D z tą samą wizją.

Piotr Sławik

Prezes Zarządu & Założyciel piotr@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Ta praca uświadomiła mi, że to, co robię, ma znaczenie nie tylko dla mnie, a dodatkowo daje mi satysfakcję. Chcę wiązać moją przyszłą karierę z tą branżą!

Barbara Sławik

Projektantka Wnętrz barbara@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Branża modelowania 3D zainteresowała mnie swoim potencjałem oraz ilością informacji, jaką pozwala przekazać. Do związania z nią swojej przyszłości przekonały mnie jej ogromne możliwości, dynamiczny rozwój oraz satysfakcja, jaką czerpię z pracy.

Adam Kuś

Menadżer Projektu adam@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Pasja i chęć rozwoju w nowym obszarze inżynierskim sprawiły, że po prawie 10 latach pracy w branży energetycznej oraz budowlanej zaangażowałem się w projekty realizowane w technologii 3D. Dlaczego ta branża? Modelowanie 3D daje mi możliwość obrazowania inżynierii w bardzo praktyczny i zarazem pasjonujący sposób.

Adrian Sławik

Specjalista CAD/BIM a.slawik@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Od szkiców i malarstwa, poprzez pasję do architektury i aranżacji wnętrz, a przy tym nabyte umiejętności w wykorzystaniu narzędzi inżynierskich 2D, aż po potencjał odnaleziony w technologii 3D. To prosty skrót mojej ścieżki zawodowej. Możliwość przeniesienia obrazów wyobraźni na namacalny trójwymiar to dla wielu zew przyszłości, który wspólnie z zespołem tworzymy dziś dzień.

Magdalena Szczerbiak-Śmietana

Specjalistka CAD/BIM magdalena@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Modelowanie 3D zainteresowało mnie już w czasie studiów jako nowatorskie podejście do przedstawiania danych o obiektach. Pozwala w uporządkowany i precyzyjny sposób nadać informacjom przystępną formę, łatwą do dalszego przetworzenia w procesie inwestycyjnym. Obecnie udało mi się połączyć pracę zawodową z zainteresowaniami, dzięki czemu robię to co lubię!

Szymon Szotek

Specjalista CAD/BIM szymon@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Od tradycyjnej inwentaryzacji: z kartką, ołówkiem, linijka i dalmierzem, poprzez rysunki 2D na podstawie chmury punktow - po modelowanie 3D w Revicie. Mówi się, że niebo jest limitem, to na pewno chmury nie są - a już na pewno, nie chmury punktów. Nie wiadomo, co przyniosą nowe rozwiązania technologiczne, z pewnością pozostanę czujny, bo wiąże z tą branżą swoją przyszłość.

Emil Kłosek

Specjalista CAD/BIM e.klosek@geosystem3d.pl

Chciałbyś dołączyć do zespołu? Zawsze jesteśmy otwarci na współpracę i chętnie zapoznamy się z Twoim portfolio oraz CV, które możesz do nas przesłać drogą mailową.


Specjalista CAD/BIM Aplikuj