Loading...

Rekrutacja

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą napisz do nas

Cały czas poszukujemy specjalistów w zakresie modelowania 3D.
Recruitment1

Specjalista CAD/BIM

Współpraca B2B

Praca polegająca na tworzeniu modeli BIM w środowisku Revit oraz modeli CAD w programach Microstation lub Autocad na podstawie chmury punktów lub innych materiałów graficznych.

Zobacz więcej

Poznaj nasz zespół

Jesteśmy twórczymi profesjonalistami.
Team Member

Cześć!

Od początku mojej kariery pracuję w branży 3D. To pasja, która zainspirowała mnie do stworzenia kreatywnego zespołu 3D z tą samą wizją.

Piotr Sławik

Prezes Zarządu & Założyciel piotr@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Ta praca uświadomiła mi, że to, co robię, ma znaczenie nie tylko dla mnie, a dodatkowo daje mi satysfakcję. Chcę wiązać moją przyszłą karierę z tą branżą!

Barbara Sławik

Projektantka Wnętrz barbara@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Dbałość o szczegóły i zamiłowanie do precyzji doprowadziły mnie do roli geodety. Poczucie estetyki i umiejętności szkicowania przyciągnęło mnie natomiast do dziedziny modelowania i wizualizacji 3D. Tutaj łączę te dwa zamiłowania.

Rafał Marcol

Specjalista CAD/BIM rafal.marcol@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Na początku mojej kariery geodety tworzyłem różne rodzaje dokumentacji 2D, które w mniejszym lub większym stopniu dawały obraz tego, co naprawdę nas otacza. Już wtedy wiedziałem, że rzeczywistość mogłaby zostać pokazana w bardziej złożony i nowatorski sposób. To sektor 3D dał nam tę możliwość poprzez demonstrację informacji przestrzennej w postaci wirtualnych modeli 3D.

Paweł Piętoń

Specjalista CAD/BIM pawel.pieton@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Od szkiców i malarstwa, poprzez pasję do architektury i aranżacji wnętrz, a przy tym nabyte umiejętności w wykorzystaniu narzędzi inżynierskich 2D, aż po potencjał odnaleziony w technologii 3D. To prosty skrót mojej ścieżki zawodowej. Możliwość przeniesienia obrazów wyobraźni na namacalny trójwymiar to dla wielu zew przyszłości, który wspólnie z zespołem tworzymy dziś dzień.

Magdalena Szczerbiak-Śmietana

Specjalistka CAD/BIM magdalena@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Branża modelowania 3D zainteresowała mnie swoim potencjałem oraz ilością informacji, jaką pozwala przekazać. Do związania z nią swojej przyszłości przekonały mnie jej ogromne możliwości, dynamiczny rozwój oraz satysfakcja, jaką czerpię z pracy.

Adam Kuś

Specjalista CAD/BIM adam@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Pasja i chęć rozwoju w nowym obszarze inżynierskim sprawiły, że po prawie 10 latach pracy w branży energetycznej oraz budowlanej zaangażowałem się w projekty realizowane w technologii 3D. Dlaczego ta branża? Modelowanie 3D daje mi możliwość obrazowania inżynierii w bardzo praktyczny i zarazem pasjonujący sposób.

Adrian Sławik

Specjalista CAD/BIM a.slawik@geosystem3d.pl

Napisz do nas

Będzie nam miło odpowiedzieć na Twoje pytania.