Loading...

O nas

Kilka słów o nas

O GEOSYSTEM3D

Nowy lepszy wymiar.

Jesteśmy specjalistami z działu inżynierii i projektowania. Tworzymy młody zespół z kilkuletnim doświadczeniem zapewniający najwyższą jakość oferowanych usług. Wykonujemy zlecenia dla klientów krajowych i zagranicznych. Głównym obszarem naszej działalności jest szeroko rozumiana branża 3D, skanowanie laserowe 3D i kompleksowe projektowanie wnętrz.

Poznaj nasz zespół

Jesteśmy twórczymi profesjonalistami.
Team Member

Cześć!

Od początku mojej kariery pracuję w branży 3D. To pasja, która zainspirowała mnie do stworzenia kreatywnego zespołu 3D z tą samą wizją.

Piotr Sławik

Prezes Zarządu & Założyciel piotr@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Ta praca uświadomiła mi, że to, co robię, ma znaczenie nie tylko dla mnie, a dodatkowo daje mi satysfakcję. Chcę wiązać moją przyszłą karierę z tą branżą!

Barbara Sławik

Projektantka Wnętrz barbara@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Branża modelowania 3D zainteresowała mnie swoim potencjałem oraz ilością informacji, jaką pozwala przekazać. Do związania z nią swojej przyszłości przekonały mnie jej ogromne możliwości, dynamiczny rozwój oraz satysfakcja, jaką czerpię z pracy.

Adam Kuś

Menadżer Projektu adam@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Pasja i chęć rozwoju w nowym obszarze inżynierskim sprawiły, że po prawie 10 latach pracy w branży energetycznej oraz budowlanej zaangażowałem się w projekty realizowane w technologii 3D. Dlaczego ta branża? Modelowanie 3D daje mi możliwość obrazowania inżynierii w bardzo praktyczny i zarazem pasjonujący sposób.

Adrian Sławik

Specjalista CAD/BIM a.slawik@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Od szkiców i malarstwa, poprzez pasję do architektury i aranżacji wnętrz, a przy tym nabyte umiejętności w wykorzystaniu narzędzi inżynierskich 2D, aż po potencjał odnaleziony w technologii 3D. To prosty skrót mojej ścieżki zawodowej. Możliwość przeniesienia obrazów wyobraźni na namacalny trójwymiar to dla wielu zew przyszłości, który wspólnie z zespołem tworzymy dziś dzień.

Magdalena Szczerbiak-Śmietana

Specjalistka CAD/BIM magdalena@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Modelowanie 3D zainteresowało mnie już w czasie studiów jako nowatorskie podejście do przedstawiania danych o obiektach. Pozwala w uporządkowany i precyzyjny sposób nadać informacjom przystępną formę, łatwą do dalszego przetworzenia w procesie inwestycyjnym. Obecnie udało mi się połączyć pracę zawodową z zainteresowaniami, dzięki czemu robię to co lubię!

Szymon Szotek

Specjalista CAD/BIM szymon@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Od tradycyjnej inwentaryzacji: z kartką, ołówkiem, linijka i dalmierzem, poprzez rysunki 2D na podstawie chmury punktow - po modelowanie 3D w Revicie. Mówi się, że niebo jest limitem, to na pewno chmury nie są - a już na pewno, nie chmury punktów. Nie wiadomo, co przyniosą nowe rozwiązania technologiczne, z pewnością pozostanę czujny, bo wiąże z tą branżą swoją przyszłość.

Emil Kłosek

Specjalista CAD/BIM e.klosek@geosystem3d.pl

Chciałbyś dołączyć do zespołu? Zawsze jesteśmy otwarci na współpracę i chętnie zapoznamy się z Twoim portfolio oraz CV, które możesz do nas przesłać drogą mailową.


Specjalista CAD/BIM Aplikuj

Dlaczego my

To proste, tylko spójrz.
Duże doświadczenie

Z każdym kolejnym zleceniem stajemy się lepsi. Liczby nigdy nie kłamią.

Kreatywni profesjonaliści

Nasz zespół stworzony ze specjalistów 3D zapewnia zawsze najwyższą jakość usług.

Łatwa współpraca

Pracujesz ze specjalistami, którzy rozumieją złożoność projektów inżynierskich.

Otwarci na wyzwania

Nawet w przypadku trudnych i problematycznych projektów zapewniamy najwyższą jakość.

Szybka pomoc

Zawsze jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc: przed, w trakcie i po zakończeniu projektu.

Pasja i praca w jednym

Jedynym sposobem na spełnienie w pracy jest kochać to, co się robi.