Loading...

O nas

Kilka słów o nas
Nowy lepszy wymiar.

GEOSYSTEM3D specjalizuje się w zaawansowanych technologiach skanowania laserowego 3D, inżynierii odwrotnej oraz kompleksowym modelowaniu 3D. Nasza oferta obejmuje precyzyjne skanowanie laserowe 3D, umożliwiające szybkie i dokładne odwzorowanie rzeczywistości w postaci cyfrowej. Dzięki temu procesowi, klienci mogą uzyskać wirtualne modele obiektów o wysokiej wierności geometrycznej. Inżynieria odwrotna stanowi kolejny filar naszej działalności. Poprzez zaawansowane techniki, jesteśmy w stanie przełożyć rzeczywiste obiekty na modele 3D. To otwiera szerokie możliwości w zakresie modyfikacji, optymalizacji i reprodukcji części, co jest nieocenione w wielu dziedzinach przemysłu, od motoryzacji po medycynę. Nasze doświadczenie obejmuje także kompleksowe modelowanie 3D, w tym tworzenie precyzyjnych modeli BIM (Building Information Modeling) oraz zaawansowanych wizualizacji VR (Virtual Reality) i AR (Augmented Reality). Te narzędzia są niezastąpione w planowaniu, projektowaniu i prezentacji różnego rodzaju obiektów, budynków czy instalacji.

Jesteśmy partnerem w cyfrowej transformacji przemysłu. Oferujemy wsparcie w przygotowaniu modeli oraz danych niezbędnych do wdrożenia nowoczesnych technologii w zakładach produkcyjnych. Nasza wiedza i umiejętności pomagają firmom dostosować się do wymogów Przemysłu 4.0 oraz wykorzystać pełny potencjał cyfrowego środowiska. Tworzymy również cyfrowe bliźniaki obiektów i procesów. Dzięki nim, możliwa jest symulacja, monitorowanie oraz optymalizacja działania wirtualnych odpowiedników rzeczywistych obiektów. To narzędzie nie tylko zwiększa efektywność operacyjną, ale także umożliwia lepsze zrozumienie zachodzących procesów i szybsze reagowanie na zmiany. Dążymy do budowania długofalowych relacji z naszymi klientami. Nasze podejście opiera się na najwyższej jakości usług oraz pełnym zaangażowaniu w realizację projektów. Chcemy być nie tylko dostawcą rozwiązań, ale także partnerem, który wspiera swoich klientów we wdrażaniu innowacyjnych technologii i osiąganiu sukcesów biznesowych.


Zapraszamy do współpracy i odkryj potencjał cyfrowej przyszłości! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się jeszcze więcej. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz samego skanowania laserowego, modelu 3D, czy kompleksowego wsparcia obsługi w danym projekcie. Jesteśmy gotowi sprostać Twoim potrzebom. Nasz zespół specjalistów jest tutaj, by pomóc Ci w każdym etapie Twojego projektu, zapewniając profesjonalną obsługę i satysfakcję z efektów naszej współpracy.

Poznaj nasz zespół

Jesteśmy twórczymi profesjonalistami.
Team Member

Cześć!

Od początku mojej kariery pracuję w branży 3D. To pasja, która zainspirowała mnie do stworzenia kreatywnego zespołu 3D z tą samą wizją.

Piotr Sławik

Prezes Zarządu & Założyciel piotr@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Ta praca uświadomiła mi, że to, co robię, ma znaczenie nie tylko dla mnie, a dodatkowo daje mi satysfakcję. Chcę wiązać moją przyszłą karierę z tą branżą!

Barbara Sławik

Projektantka Wnętrz barbara@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Branża modelowania 3D zainteresowała mnie swoim potencjałem oraz ilością informacji, jaką pozwala przekazać. Do związania z nią swojej przyszłości przekonały mnie jej ogromne możliwości, dynamiczny rozwój oraz satysfakcja, jaką czerpię z pracy.

Adam Kuś

Menadżer Projektu adam@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Pasja i chęć rozwoju w nowym obszarze inżynierskim sprawiły, że po prawie 10 latach pracy w branży energetycznej oraz budowlanej zaangażowałem się w projekty realizowane w technologii 3D. Dlaczego ta branża? Modelowanie 3D daje mi możliwość obrazowania inżynierii w bardzo praktyczny i zarazem pasjonujący sposób.

Adrian Sławik

Specjalista CAD/BIM a.slawik@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Od szkiców i malarstwa, poprzez pasję do architektury i aranżacji wnętrz, a przy tym nabyte umiejętności w wykorzystaniu narzędzi inżynierskich 2D, aż po potencjał odnaleziony w technologii 3D. To prosty skrót mojej ścieżki zawodowej. Możliwość przeniesienia obrazów wyobraźni na namacalny trójwymiar to dla wielu zew przyszłości, który wspólnie z zespołem tworzymy dziś dzień.

Magdalena Szczerbiak-Śmietana

Specjalistka CAD/BIM magdalena@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Modelowanie 3D zainteresowało mnie już w czasie studiów jako nowatorskie podejście do przedstawiania danych o obiektach. Pozwala w uporządkowany i precyzyjny sposób nadać informacjom przystępną formę, łatwą do dalszego przetworzenia w procesie inwestycyjnym. Obecnie udało mi się połączyć pracę zawodową z zainteresowaniami, dzięki czemu robię to co lubię!

Szymon Szotek

Specjalista CAD/BIM szymon@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Od tradycyjnej inwentaryzacji: z kartką, ołówkiem, linijka i dalmierzem, poprzez rysunki 2D na podstawie chmury punktow - po modelowanie 3D w Revicie. Mówi się, że niebo jest limitem, to na pewno chmury nie są - a już na pewno, nie chmury punktów. Nie wiadomo, co przyniosą nowe rozwiązania technologiczne, z pewnością pozostanę czujny, bo wiąże z tą branżą swoją przyszłość.

Emil Kłosek

Specjalista CAD/BIM e.klosek@geosystem3d.pl

Chciałbyś dołączyć do zespołu? Zawsze jesteśmy otwarci na współpracę i chętnie zapoznamy się z Twoim portfolio oraz CV, które możesz do nas przesłać drogą mailową.


Specjalista CAD/BIM Aplikuj

Dlaczego my

To proste, tylko spójrz.
Duże doświadczenie

Z każdym kolejnym zleceniem stajemy się lepsi. Liczby nigdy nie kłamią.

Kreatywni profesjonaliści

Nasz zespół stworzony ze specjalistów 3D zapewnia zawsze najwyższą jakość usług.

Łatwa współpraca

Pracujesz ze specjalistami, którzy rozumieją złożoność projektów inżynierskich.

Otwarci na wyzwania

Nawet w przypadku trudnych i problematycznych projektów zapewniamy najwyższą jakość.

Szybka pomoc

Zawsze jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc: przed, w trakcie i po zakończeniu projektu.

Pasja i praca w jednym

Jedynym sposobem na spełnienie w pracy jest kochać to, co się robi.