Loading...

Dlaczego zatrudniamy projektantów?

To proste.

Kupując mieszkanie lub budując dom, bardzo często nie myślimy o jego funkcjonalności. Zwracamy uwagę na lokalizację, otoczenie, a przede wszystkim cenę i na tym etapie niekoniecznie myślimy o ostatecznych kolorach i wystroju.

Takie podejście jest racjonalne, jeśli chodzi o kupno mieszkania lub budowę domu, ale projekt pomieszczenia jest często zaniedbany - myślimy, że "jakoś go urządzimy". Ten sposób myślenia jest całkowicie błędny, ponieważ nie zdajemy sobie sprawy, że wybór kolorów, mebli, płytek i podłóg decyduje o tym, czy czujemy się dobrze w tym miejscu, czy nie.

Często ignorujemy aranżację wnętrza, ponieważ nie chcemy rozpoczynać dodatkowych konfliktów z ludźmi, którzy mają mieszkać w tych przestrzeniach - powszechnie wiadomo, że tam, gdzie są 2 osoby, istnieją 4 koncepcje rozwiązania problemu.

Profesjonalny projektant ze świetnym zmysłem estetyki może z łatwością pogodzić różne wizje aranżacji wnętrz, a także doradzić krok po kroku, co zrobić, aby mieszkanie było funkcjonalne, przyjemne dla oka i wciąż pozostawało miejscem, do którego wraca się z przyjemnością.

Istotnym elementem podczas rozpoczynania aranżacji jest profesjonalna wizualizacja 3D poszczególnych pomieszczeń, która pokazuje, jak nowe miejsce będzie wyglądało w rzeczywistości.

Zobacz wizualizacje kilku naszych projektów

Obraz mówi więcej niż tysiąc słów. .