Loading...

O nas

Kilka słów o nas

O GEOSYSTEM3D

Nowy lepszy wymiar.

Jesteśmy specjalistami z działu inżynierii i projektowania. Tworzymy młody zespół z kilkuletnim doświadczeniem zapewniający najwyższą jakość oferowanych usług. Wykonujemy zlecenia dla klientów krajowych i zagranicznych. Głównym obszarem naszej działalności jest szeroko rozumiana branża 3D, skanowanie laserowe 3D i kompleksowe projektowanie wnętrz.

ponad

200 zrealizowanych projektów wnętrz
ponad

1000 zrealizowanych projektów inżynierskich
ponad

1000000 wymodelowanych brył
ponad

3000 wymodelowanych pomieszczeń

Poznaj nasz zespół

Jesteśmy twórczymi profesjonalistami.
Team Member

Cześć!

Od początku mojej kariery pracuję w branży 3D. To pasja, która zainspirowała mnie do stworzenia kreatywnego zespołu 3D z tą samą wizją.

Piotr Sławik

Prezes Zarządu & Założyciel piotr@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Ta praca uświadomiła mi, że to, co robię, ma znaczenie nie tylko dla mnie, a dodatkowo daje mi satysfakcję. Chcę wiązać moją przyszłą karierę z tą branżą!

Barbara Sławik

Projektantka Wnętrz barbara@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Dbałość o szczegóły i zamiłowanie do precyzji doprowadziły mnie do roli geodety. Poczucie estetyki i umiejętności szkicowania przyciągnęło mnie natomiast do dziedziny modelowania i wizualizacji 3D. Tutaj łączę te dwa zamiłowania.

Rafał Marcol

Specjalista CAD/BIM rafal.marcol@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Od szkiców i malarstwa, poprzez pasję do architektury i aranżacji wnętrz, a przy tym nabyte umiejętności w wykorzystaniu narzędzi inżynierskich 2D, aż po potencjał odnaleziony w technologii 3D. To prosty skrót mojej ścieżki zawodowej. Możliwość przeniesienia obrazów wyobraźni na namacalny trójwymiar to dla wielu zew przyszłości, który wspólnie z zespołem tworzymy dziś dzień.

Magdalena Szczerbiak-Śmietana

Specjalistka CAD/BIM magdalena@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Branża modelowania 3D zainteresowała mnie swoim potencjałem oraz ilością informacji, jaką pozwala przekazać. Do związania z nią swojej przyszłości przekonały mnie jej ogromne możliwości, dynamiczny rozwój oraz satysfakcja, jaką czerpię z pracy.

Adam Kuś

Specjalista CAD/BIM adam@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Pasja i chęć rozwoju w nowym obszarze inżynierskim sprawiły, że po prawie 10 latach pracy w branży energetycznej oraz budowlanej zaangażowałem się w projekty realizowane w technologii 3D. Dlaczego ta branża? Modelowanie 3D daje mi możliwość obrazowania inżynierii w bardzo praktyczny i zarazem pasjonujący sposób.

Adrian Sławik

Specjalista CAD/BIM a.slawik@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Modelowanie 3D zainteresowało mnie już w czasie studiów jako nowatorskie podejście do przedstawiania danych o obiektach. Pozwala w uporządkowany i precyzyjny sposób nadać informacjom przystępną formę, łatwą do dalszego przetworzenia w procesie inwestycyjnym. Obecnie udało mi się połączyć pracę zawodową z zainteresowaniami, dzięki czemu robię to co lubię!

Szymon Szotek

Specjalista CAD/BIM szymon@geosystem3d.pl
Team Member

Cześć!

Na początku mojej kariery geodety tworzyłem różne rodzaje dokumentacji 2D, które w mniejszym lub większym stopniu dawały obraz tego, co naprawdę nas otacza. Już wtedy wiedziałem, że rzeczywistość mogłaby zostać pokazana w bardziej złożony i nowatorski sposób. To sektor 3D dał nam tę możliwość poprzez demonstrację informacji przestrzennej w postaci wirtualnych modeli 3D.

Paweł Piętoń

Specjalista CAD/BIM pawel.pieton@geosystem3d.pl

Dlaczego my

To proste, tylko spójrz.
Duże doświadczenie

Z każdym kolejnym zleceniem stajemy się lepsi. Liczby nigdy nie kłamią.

Kreatywni profesjonaliści

Nasz zespół stworzony ze specjalistów 3D zapewnia zawsze najwyższą jakość usług.

Łatwa współpraca

Pracujesz ze specjalistami, którzy rozumieją złożoność projektów inżynierskich.

Otwarci na wyzwania

Nawet w przypadku trudnych i problematycznych projektów zapewniamy najwyższą jakość.

Szybka pomoc

Zawsze jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc: przed, w trakcie i po zakończeniu projektu.

Pasja i praca w jednym

Jedynym sposobem na spełnienie w pracy jest kochać to, co się robi.